CLM BE OUTSIDE

MEBLE OGRODOWE I TARASOWE

Jesteśmy polskim producentem ekskluzywnych elementów do aranżacji zewnętrznych z aluminium i stali – od mebli tarasowych, poprzez pergole bioklimatyczne, systemy żagli przeciwsłonecznych, po ażurowe panele ogrodzeniowe i świetlne. Pracujemy tylko na polskich i europejskich, najlepszych jakościowo materiałach. Dla Twojego komfortu i w trosce o estetykę Twojego otoczenia.
BE OUTSIDE – WYJDŹ Z DOMU I BĄDŹ W DOMU

Jesteśmy polskim producentem ekskluzywnych elementów do aranżacji zewnętrznych z aluminium i stali – od mebli tarasowych, poprzez pergole bioklimatyczne, systemy żagli przeciwsłonecznych, po ażurowe panele ogrodzeniowe i świetlne. Pracujemy tylko na polskich i europejskich, najlepszych jakościowo materiałach. Dla Twojego komfortu i w trosce o estetykę Twojego otoczenia – BE OUTSIDE – WYJDŹ Z DOMU I BĄDŹ W DOMU

CLM BE OUTSIDE

MEBLE OGRODOWE
I TARASOWE

Meble ogrodowe BE CLM

To Ty zdecydujesz z jakich części kolekcji stworzysz swój ogrodowy salon.

Spersonalizowany wybór

Tworząc własny zestaw możesz dobrać, różne kolory ram dla poszczególnych mebli ogrodowych, oraz różne rodzaje tkanin dla siedzeń i oparć. Wszystkie dostępne w ofercie kolory ram i desenie pokrowców współgrają ze sobą. Możesz śmiało zestawiać je zgodnie z Twoimi upodobaniami – od stonowanych i klasycznych stylizacji, po bardziej śmiałe i nieszablonowe. Jedno jest pewne - taki ogrodowy salon na pewno Ci się nie znudzi.

Indywidualna aranżacja - modułowość

Elementy modułowe mogą być zestawiane w układy podłużne lub narożnikowe. Aranżacja i kompozycja zestawu jest bardzo prosta dzięki lekkiemu stelażowi z aluminium, oraz kółkom zamontowanym na dole bocznej ramy każdego mebla siedziskowego. Ta funkcjonalność sprawi, że podnosząc bok mebla z łatwością i samodzielnie przesuniesz go w inne miejsce. W ten sposób w jednej chwili możesz stworzyć przestrzeń, jakiej w danej chwili potrzebujesz.

Lekka aluminiowa konstrukcja

Stelaże mebli ogrodowych wykonane są z aluminium, co sprawia, że meble są lekkie i odporne na warunki atmosferyczne. To przede wszystkim solidna i niezawodna konstrukcja. Ta funkcjonalność w połączeniu z wysokiej jakości tworzywem zachwycą nawet najbardziej wymagających użytkowników.