CLM BE OUTSIDE

MEBLE OGRODOWE I TARASOWE

Jesteśmy polskim producentem ekskluzywnych elementów do aranżacji zewnętrznych z aluminium i stali – od mebli tarasowych, poprzez pergole bioklimatyczne, systemy żagli przeciwsłonecznych, po ażurowe panele ogrodzeniowe i świetlne. Pracujemy tylko na polskich i europejskich, najlepszych jakościowo materiałach. Dla Twojego komfortu i w trosce o estetykę Twojego otoczenia – BE OUTSIDE – WYJDŹ Z DOMU I BĄDŹ W DOMU

be clm

BE OUTSIDE

To nieoceniony dar, a dla Ciebie bezcenna możliwość indywidualnej kreacji – tworzenia własnej przestrzeni, unikalnej, jak Ty.

MYŚLĄC OGRÓD

Nie można pominąć tych wszystkich elementów małej architektury, które w nieoczywisty sposób dzielą go na różne strefy – relaksu, zabawy, letniej kuchni, czy kafejki pod gołym niebem, zwiększając tym samym jego funkcjonalność.

Każda z tych stref ma swój, tylko jej właściwy urok. Łączy je jedna cecha – możliwość bezpośredniego obcowania z naturą.

Wydawałby się, że podział naturalnego obszaru nie jest specjalnie trudny. Nic bardziej mylącego. Działając z przesadą lub na niewłaściwie dobranych elementach ryzykujemy, że zaburzone zostaną proporcje pomiędzy poszczególnymi częściami ogrodu. Dlatego też, działając kompleksowo oraz w trosce o każdy detal w Twoim otoczeniu, stworzyliśmy elementy małej architektury ogrodowej o nie tylko pięknej, ale i lekkiej konstrukcji ażurowej.