DOŁĄCZ DO GRONA PROJEKTANTÓW, KTÓRZY

DOŁĄCZ DO GRONA PROJEKTANTÓW WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z CLM

MYŚLĄ
OUTSIDE THE BOX

Korzystaj ze zniżek, udostępnionych Tobie renderów i wszystkich benefitów, które składają się na nasz program partnerski.

MYŚLĄ
OUTSIDE THE BOX

ZOSTAŃ PARTNEREM

JAK TO DZIAŁA
W PRAKTYCE?

Jako architekt otrzymujesz od nas zniżkę na wszystko, a to ile rabatu zaoferujesz swojemu klientowi, to już kwestia Waszych ustaleń.

Do każdego z naszych partnerów podchodzimy indywidualnie – z Tobą również ustalimy szczegółowe warunki współpracy. Przedstaw nam swoje możliwości i cele, a będziemy do nich dążyć razem.
Be CLM. Be outside.

Jeżeli prowadzisz biuro projektowe, firmę wykonawczą albo po prostu działasz w branży – powiedz nam o tym.

Formularz kontaktowy czeka
na Ciebie.

ZOSTAŃ PARTNEREM

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ CLM?

Nasza wyjątkowa propozycja to “be outside of the box”. Zawsze myślimy niekonwencjonalnie. Jeśli interesują Cię projekty inne niż wszystkie – u nas takich nie brakuje. Co więcej, jesteśmy otwarci na wyzwania płynącego czasu oraz zmiennej mody. Aby zmieniać, wystarczy otwierać oczy szerzej. Do tego Cię zachęcamy.

#BeOutside with CLM.

MATERIAŁY DLA CIEBIE

Przedstawiamy format, który pewnie jest Ci znany. Render to wizualizacja, jakiej u nas nie zabraknie. Szukałeś ich kiedykolwiek w sieci? To mogło być niełatwe zadanie. Współpracując z nami nie marnujesz czasu na fundamenty.

Przygoda zaczyna się od wizji, a reszta zależy od Twojej wyobraźni. Jakie edycje wprowadzisz i jaki będzie efekt finalny, zależy już tylko od Ciebie.

SPRAWDŹ PROGRAM PARTNERSKI CLM
dla Ciebie i Twoich klientów.